Volejte 777 917 360, nebo pište na info@nomeza.cz

O mně

Nikdy jsem od ukončení studií nedělal prakticky nic jiného, než marketing. První zkušenosti, hned po škole, jsem sbíral na pozici Marketingového specialisty u Seznamu. Abych se dostal až sem, pracoval jsem pro MO prodejce (4company), ale také pro marketingovou agenturu (Acomware).

Nenajdete snad žádnou profesi z oboru internetové reklamy, ke které bych si alespoň nepřičichl. Naopak… Mnoho z nich mohu uvést v portfóliu jako pozici specialisty. A proč to všechno?

Cíl byl vždy stejný. Pomáhat druhým „BÝT ÚSPĚŠNÝMI“, a dosáhnout tak toho, že i já „BUDU ÚSPĚŠNÝ“.

A teď nemluvím pouze o klientech, ale také partnerech. Týmu, díky kterému se toto všechno děje. Bez nich by totiž šlo jen o sny, co se nikdy nevyplní…

Ať se Vám daří!

Lukáš Hovorka

Online marketing konzultant

64
Spokojených zákazníků
71
Ukočírovaných projektů
11472
Odpracovaných hodin
7
Partnerů v týmu

Dovednosti

Management91%
Content: SEO / CopyWrite / UX / Linkbuilding89%
PPC: Sklik / AdWords81%
XML: Heuréka / Zboží / Srovname77%
E-Mailing: SmartEmailing / Mailchimp67%
SOM: Facebook / Instagram65%
Affiliate60%

Toto posouzení mých dovedností je subjektivní, ale reference níže mi jistě dají za pravdu. Posuďte sami…

Zkušenosti

Seznam.cz s.r.o. – Marketing Consultant
Na zkušenou při první cestě do světa podnikání na internetu byla toto skvělá škola. Mají školení na vysoké úrovni a člověk tak získá užitečné know-how.

4Company s.r.o. – SEM specialist, Vedoucí obchodního oddělení
Tato firma (dříve PlusCorporation) působí na trhu s mobilními telefony a příslušenstvím, kde bylo zajímavé si vyzkoušet online nástroje v praxi. Postupem času mi byla dána příležitost studovat i SEO a přibližně po roce být i vedoucím obchodního oddělení. Skvělý tým, jen škoda volby toho sortimentu. Ale spolupracujeme i nadále, po 5 letech.

Český domov – Obchodní zástupce
Vydavatelství regionálních tiskovin po celé ČR. První práce v Praze, kde jsem dostal chuť jít mimo internet, ale ta mne brzy přešla. Zřejmě jsem se jen potřeboval utvrdit v tom, že „online“ je ta správná volba.

Acomware s.r.o. – SEO | E-mailing Specialist, E-commerce Consultant
Tady se začala zhmotňovat má vize. Díky pozici konzultanta (mimo jiné) a práci s týmem odborníků jsem začal různé věci vnímat jinak. Zkušenost je to tedy nedocenitelná a stále mám s mnoha kolegy přátelské vztahy (s těmi, co ještě neodešli, i těmi, co jedou po vlastní ose). Všem držím palce!

Slovy klientů

Komunikace je optimální ve všech ohledech. Splní vždy vše, co slíbí, a to i v termínu, jsem spokojen. Kvalita služeb je pro mě vyhovující a ve chvíli, kdy vyřešíme kapacitu na naší straně, tak se můžeme společně pustit do rozšiřování spolupráce i v dalších oblastech.- Lukáš Bárta, majitel firmy - bartabike.cz
Lukáš se pro mě za krátkou dobu stal prvním člověkem, ke komu jsem vysílala své nápady, koho jsem se zeptala na názor, s kým jsem diskutovala i strategické postupy.- Renata Červenková, majitelka firmy - malvik.cz
Hlavní přínos Lukáše je operativní řešení problémů, představení aktuálních trendů a možností a způsob aplikování pro naši společnost. Komplexní pohled na on-line marketingové aktivity. Dokázal nám pomoci v plánování optimálních kampaní, implementování inovací do našeho systému, průběžná a stabilní kontrola dohodnutých aktivit v rámci spolupráce, pomoc při plánování realizace nových webových stránek.- Helena Mertová, Marketing manager - oxalis.cz