Volejte 777 917 360, nebo pište na info@nomeza.cz

Něco málo „o nás“

MISE

Odhalit neduhy, které trápí Váš byznys, připravit mix potřebných „léků“ a aplikovat je ve správný čas, abyste měli zdravou a prosperující firmu.

VIZE

Vytváříme síť specialistů – partnerů, díky čemuž dokážeme pomoci v mnoha odvětvích marketingu. Do budoucna bychom Vám rádi zajistili full-servis.

FILOZOFIE

Jedině fér jednání a vzájemná upřímnost dokáží vybudovat s klienty a partnery důvěru, která je pro nás základním stavebním kamenem.

Nejsme žádní jasnovidci, a tak vždy před případným uzavřením spolupráce zpracováváme vstupní analýzu. Poslouží nám k tomu, abychom byli schopni určit, zda jsou Vaše cíle reálné, nebo zda jich pro Vás dokážeme dosáhnout. Možná tak zjistíme, že spolupráci budeme muset odmítnout. Pokud však hledáte férové jednání a poctivou práci, pak jsme tu pro Vás.

Potřebujete pro své rozhodnutí více důvodů?

Pro zaběhlé firmy bývají jako ukazatelé kvality nejčastěji jejich reference. Projekt NOMEZA je velmi mladý, avšak jednotlivci zde působící se již podíleli na mnoha jiných kampaních. I přes tento malý handicap Vám však můžeme již nyní prezentovat, kdo s námi v tuto chvíli spolupracuje…