Volejte 777 917 360, nebo pište na info@nomeza.cz

BartaBike.cz

BartaBike.cz

Když se řekne „BartaBike“… měli byste si představit českou firmu, jejíž historie sahá prakticky již do 80. let 20. století! Od „krušných“ začátků, až po vlastní kamenné prodejny a eshop. Kromě spousty užitečného příslušenství a náhradních dílů Vám doporučujeme využít nabídky kol. Mají tu kola horská, do města, dětská, ale především elektrokola renomované značky Apache. Navíc můžete využít hodně zajímavých služeb, jako je půjčení kola třeba na dovolenou, nebo zabezpečení kola systémem Datatag.

Naše spolupráce

S panem Bártou jsme se seznámili v únoru 2016, když hledal spolehlivé síly pro plánované PPC kampaně. Domluvili jsme si schůzku, aby pan Bárta věděl, jakým způsobem pracujeme. Vyslechli jsme představy a očekávání – co by bylo dobré propagovat, apod. Kampaně jsme tedy založili a nyní pracujeme na jejich optimalizaci. První výsledky se již dostavili a vypadá to dobře, nicméně… Trápil nás počet konverzí, takže jsme vypracovali návrh na optimalizaci nákupního procesu, který má pan Bárta zdarma, pokud nedosáhneme avizovaného zlepšení. Na zapracování doporučení nyní čekáme. Bereme toto i jako takové „zkouškové období“, jelikož bychom se rádi podíleli i na dalších marketingových aktivitách.

Zpětná vazba

Jak se Vám s námi komunikuje? (forma, četnost/frekvence, způsob,…)
Komunikace je optimální ve všech ohledech.

Co říkáte na „plnění termínů a slibů“?
Splníte vždy vše, co slíbíte a to i v termínu, jsem spokojen.

Vyhovuje Vám kvalita našich služeb?
Kvalita Vašich služeb je pro mě vyhovující a ve chvíli, kdy vyřešíme kapacitu na naší straně, tak se můžeme společně pustit do rozšiřování spolupráce i v dalších oblastech.

Jak vnímáte poměr „kvalita služeb VS cena“?
I cena je podle mého názoru odpovídající množství a kvalitě poskytovaných služeb.

Co hodnotíte obzvláště kladně?
Obzvláště kladně hodnotím váš celkový přístup k zákazníkovi, že vše funguje tak jak by mělo (viz předchozí hodnocení) a je vidět, že toto je váš standard… což bohužel (pro vás bohudík) u některých firem běžné není.

A naopak – co je podle Váš naše největší slabina?
– neuvedeno-

 

Za eshop bartabike.cz odpovídal majitel firmy, pan Lukáš Bárta.

  • Client Lukáš Bárta
  • Date 13 března, 2016
  • Tags PPC
  • URL View Project