Volejte 777 917 360, nebo pište na info@nomeza.cz

Co nabízíme?

Konzultace

Zkonzultujeme s Vámi dosavadní průběh a výkon Vašich marketingových aktivit, upozorníme na nedostatky a navrhneme, jak je odstranit. Dokážeme připravit konkrétní plán dle Vašich cílů – na míru!

Chci konzultaci

PPC

Zaměřujeme se na systémy Sklik a Adwords. Můžeme Vám poskytnout kompletní založení a správu účtu včetně průběžné optimalizace i reportingu. Spravuje Vám PPC někdo jiný? Provedeme revizi vč. výstupu.

Chci PPC

SEO

Pro dosažení co nejlepších pozic ve výsledcích vyhledávání, ať už na google, nebo seznamu, Vám zhodnotíme současný stav – kód, robost.txt, sitemap, titles ad. + dlouhodobě pomůžeme s kroky pro trvalý růst.

Chci SEO

e-Mailing

Pomůžeme Vám buď s výběrem vhodného nástroje pro rozesílku, nebo již rovnou s jeho potenciálem. Naplánujeme společně e-mailovou komunikaci, nastavíme například i automatické newslettery a další!.

Chci e-mailing

Linkbuilding

Zpětné odkazy – posila Vaší internetové prezentace. Nejen že se díky nim dostáváte na lepší pozice ve vyhledávačích, ale získáváte také návštěvnost! Pokud se zvolila správná strategie budování odkazů.

Chci linkbuilding

CopyWrite

Není text jako text. A o tom je CopyWriting. Text je jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují, co a jak Vaši zákazníci udělají. Chcete mít dobré prodejní texty? Najměte si profesionály …

Chci copywriting

Grafika

Získat pozornost a zaujmout tím správným způsobem můžete pomocí dobré grafiky. Mohou to být propagační bannery na cizích webech, poutavá šablona pro rozesílky Vašich newsletterů a jiné.

Chci grafiku

Webová analytika

Víte, jestli Váš web dobře pracuje? Měříte „co se jen dá“ a pracujete se získanými daty? Dokážeme Vám pomoci nástroje nasadit, ale také vyhodnotit všechny informace, které díky nim získáte.

Chci analytiku

Můžeme nějak poradit?

Volejte na 774 713 633
Pište na info@nomeza.cz

muj-profil-mini